Ievads

  1. Galvenā lapa
  2. Par mums

Sveicam!

Bravoo ir vietne, kura saved kopā cilvēkus, kas dod iespēju paveikt tos darbus, kuriem Jums pašiem trūkst laika, zināšanas vai trūkst uzticami darba darītāji. Bravoo dod iespēju ļoti ātri tikt pie Jums vēlamā darba izpildītāja un savukārt tiem, kuri vēlas paveikt darbus, tie var pieteikties uz dažādiem darbiem pēc savas kvalifikācijas, prasmēm un spējām. Bravoo mērķis ir iedot iespēju darbus izpildīt ātri, sniegt par tiem atsauksmes, izpildītājam saņemt atlīdzību. Bravoo ir atslogs ikdienas mājas vai uzņēmumu saimnieciskajos darbos par cenu, kas ir zemāka izvēloties tradicionālos pakalpojuma veicējus

1500

k

Aktīvie projekti

99%

%

Lieliskas atsauksmes

5000

k

Aktīvie ārštata darbinieki
Kas ir šie Bravoo darbu izpildītāji – tie pārsvarā ir uzņēmumu darbinieki, kuriem pāri paliek brīvais laiks, lai var paveikt papildus darbus par pilnu samaksu savā labā, tie ir arī cilvēki, kuriem šobrīd notiek darba meklējumu vai kuri jau strādā savā labā. Tāpat Bravoo darbu izpildītāji ir arī komersanti, kuri ir gatavi konkurēt ar cenas piedāvājumu, kvalitāti un ātrumu.

Bravoo tradicionālie pasūtītāji darbiem ir privātpersona dzīvoklī vai mājā, kur nepieciešams paveikt kādu no saimnieciskaiem darbiem, piem.: lampas piekāršana, elektrības vadu izvilkšana dārzā, logu mazgāšana, sienas nokrāsošana, krāna pielikšana, mēbeļu pārkrāmēšana, aizvešana, kurjera pakalpojumi, arhitekta vai dizainera pakalpojumi, grāmatvedības vešana vai biznesa plāna sastādīšana, vai stratēģijas izveide uzņēmumam, vai mājskolotāja sarunāšana. Uzņēmumi izvēlas Bravoo pakalpojumus dēļ tā, lai mainītu savu izmaksu struktūru – to, ko līdz šim darīja ar saviem darbiniekiem, šobrīd ar Bravoo var izdarīt attālināti ar ārpakalpojumu un tiek ietaupītas daudzas izmaksu pozīcijas. Turklāt, ja grib mainīt pakalpojuma sniedzēju – tas ir izdarāms uzreiz un Nerada papildus izmaksas. Izvēle pakalpojumu sniedzēju vidū ir lielāka un ja agrāk Jūs nolīgāt darbiniekus pēc sev atvēlēta budžeta, tad Bravoo Jūs varat nolīgt labākos speciālistus par cenu, kuru Jūs gribat maksāt!

Ielādē Bravoo aplikāciju un sāc izbaudīt jaunu dzīvi! Izvēlies, kāds ir pirmais nepieciešamais pakalpojums un saņem piedāvājumus to izpildei – tas ir par brīvu! Nepatīk cena – kaulējies! Izpildītāji ir ieinteresēti veikt pēc iespējas vairāk darbus, tāpēc ļoti būtiski, ka tie tiek izvēlēti atkal un atkal jauniem darbiem un to var veicināt pasūtītājs ar sava novērtējuma vai komentāra iedošanu par darba veicēju.