Sveicieni!

Sāc pelnīt naudu uzreiz, kļūstot par ārštata pakalpojumu sniedzēju vai pasūti sev nepieciešamos darbus!

Esi pats sev priekšnieks - Tu pats kontrolē savus darbus! Strādā tik, cik vēlies. Darba apjomam nav ierobežojumu!

1500

k

Aktīvie projekti

99%

%

Lieliskas atsauksmes

5000

k

Aktīvie ārštata darbinieki

Kā tas strādā

Skatīt pieejamos darbus

Meklējiet darbus, kas atbilst jūsu prasmēm un interesēm. Izmantojot filtrēšanu var atlasīt klātienes vai attālināti darāmos darbus. Atlasiet darbus izmantojot atslēgvārdus. Atrodot sev vēlamo darbu, pēc iespējas ātrāk sagatavo savu pieteikumu neaizmirstot iekļaut cenu!

Dod savu piedāvājumu

Svarīgi ir pārliecināties, ka piedāvājums ir par taisnīgu cenu, ņemot vērā, cik laika tā izpilde varētu aizņemt un kādas prasmes vai zināšanas ir nepieciešamas. Cenas piedāvājums var būt augstāks vai zemāks par darba pasūtītāja piedāvāto cenu. Pārliecinies, ka savā piedāvājumā to skaidri norādi.

Paveic darbu kvalitatīvi & ātri un saņem par to samaksu.

Turpini regulāri apmeklēt un ievietot pieprasījumus Bravoo.lv platformā. Kad izvēlētais pakalpojuma sniedzējs ir paveicis darbu, lūdzu pārliecinies, ka Bravoo.lv saņem par to ziņu un var veikt izmaksu darba veicējam. Atstāj godīgu un patiesu atsauksmi par darba gaitu un gala rezultātu. Tas palīdzēs citiem Bravoo.lv platformas lietotājiem pieņemt pareizo lēmumu.

Uzlabo savu profilu

Pakalpojumu ņēmēji aplūkos Jūsu profilu un atsauksmes. Atstājiet labu pirmo iespaidu! Augšupielādējiet informāciju par savu pieredi. Uzskaitiet savas prasmes. Labi izveidots profils uzreiz uzlabos Jūsu izredzes saņemt darba piedāvājumus.

Reģistrēties kā
Bravoo Professional